22 października 2013

Kampania informacyjna dla 3M Poland

by admin | in General


Zoom Media realizuje długoterminową kampanię informacyjną poświęconą jednemu z najciekawszych produktów firmy 3M. Gaz Novec 1230 to najnowszej generacji środek używany w instalacjach gaśniczych.

3M jest jednym z najbardziej znanych światowych koncernów, prowadzący działalność w wielu sferach, zarówno na rzecz rynku konsumenckiego, jak i przemysłu. Z produktami 3M mają stałą styczność dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie, również w Polsce. Najbardziej popularne to taśmy klejące, plastry opatrunkowe Viscoplast, żółte karteczki Post-It w biurach czy folie, którymi pokryte są znaki drogowe.

Gaz Novec 1230 jest jednym z wyspecjalizowanych produktów, nieznanych na rynku konsumenckim. Zoom Media odpowiada za realizację wielomiesięcznej kampanii informacyjnej poświęconej tej substancji, adresowanej do specjalistów zajmujących się projektowaniem instalacji przeciwpożarowych w obiektach technicznych (np. serwerownie, centra danych, statki), w muzeach i archiwach. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom gaz Novec 1230 gasi pożar, nie szkodząc wrażliwym urządzeniom czy cennym eksponatom.

Przygotowujemy wydawnictwa i specjalistyczne materiały informacyjne dotyczące technologii i zastosowań gazu Novec 1230, na bieżąco informujemy o zmianach przepisów prawnych dotyczących polityki ekologicznej Unii Europejskiej i stosowania instalacji gaśniczych, współorganizujemy również spotkania i konferencje branżowe.