Jakub Paluszkiewicz

Dziennikarz radiowy, prasowy i internetowy, specjalista PR z wieloletnim stażem (w branży medialnej od 1990 r.). Autor nowatorskiej w skali światowej koncepcji internetowego radia na żądanie (projekt Polskiego Radia), współtwórca wielu serwisów internetowych oraz projektów marketingowych. Ma doświadczenie w tworzeniu prywatnych serwisów społecznościowych dostępnych zamkniętym grupom użytkowników, opracowywał też kampanie internetowe łączące techniki radiowe i internetowe. W dorobku ma również współpracę z Programami I i III Polskiego Radia, tygodnikiem Polityka, prasą specjalistyczną i regionalną.

Obecnie zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem strategii komunikacyjnych oraz kreowaniem polityki informacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) dla dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Po godzinach muzyk – kompozytor i autor tekstów, fotograf i twórca video. Miłośnik żeglarstwa i wypraw motocyklowych w nieznane. Marzy o domu nad jeziorem, życiu z tantiem i pracowaniu wyłącznie dla przyjemności.

Dorota Krawczak

Z wykształcenia i pasji filolog, specjalistka w dziedzinie dziecięcej literatury niderlandzkiej. W pracy zawodowej specjalistka w obszarze słowa: copywriterka, redaktorka i korektorka treści stron www. Uwielbia audyty funkcjonalności serwisów internetowych i innych kanałów komunikacji, zwłaszcza pod kątem user experience.
Specjalistka PR i public affairs.
Ma duże doświadczenie w organizacji imprez targowych i innych eventów B2B.
Nasz firmowy Profesor Wszystkiego.

Prowadzi oddział Zoom Media w Warszawie, koordynując projekty realizowane dla kluczowych klientów rynku komercyjnego i publicznego mających siedzibę w stolicy.

Po godzinach miłośniczka tańca, śpiewu i musicali. Na serialach przysypia, ale… kontroluje fabułę.