Jakub Paluszkiewicz

Dziennikarz radiowy, prasowy i internetowy, specjalista PR z wieloletnim stażem (w branży medialnej od 1990 r.). Autor nowatorskiej w skali światowej koncepcji internetowego radia na żądanie (projekt Polskiego Radia), współtwórca wielu serwisów internetowych oraz projektów marketingowych. Ma doświadczenie w tworzeniu prywatnych serwisów społecznościowych dostępnych zamkniętym grupom użytkowników, opracowywał też kampanie internetowe łączące techniki radiowe i internetowe. W dorobku ma również współpracę z Programami I i III Polskiego Radia, tygodnikiem Polityka, prasą specjalistyczną i regionalną.

Obecnie zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem strategii komunikacyjnych oraz kreowaniem polityki informacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) dla dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Po godzinach kompozytor i autor tekstów, fotograf oraz miłośnik wypraw motocyklowych w nieznane, żeglarstwa i muzyki szantowej.

Dorota Krawczak

Z wykształcenia i pasji filolog, specjalistka w dziedzinie literatury niderlandzkiej, zawodowo dziennikarka i redaktorka wydawnictw o tematyce biznesowej i technicznej, specjalistka PR. Przez kilka lat współorganizowała imprezy targowe i przedsięwzięcia B2B Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Prowadzi oddział Zoom Media w Warszawie, koordynując projekty realizowane dla kluczowych klientów rynku komercyjnego i publicznego mających siedzibę w stolicy.

Po godzinach miłośniczka tańca, śpiewu i musicali.